כמה מילים עלינו

במינוף מנהלים נמצאת קבוצת המאמנים והמנחים המובילים בתחום האימון בגישה הפסיכולוגית. הצוות כולל מאמנים- פסיכולוגים או בעלי רקע ממדעי ההתנהגות, אשר משלבים בתהליך האימוני מודלים פסיכולוגיים ועומק על מנת להתמקד ולקדם את המטרות ואת פוטנציאל המתאמן והארגון.

הדס אגוזי פרקש – מנכ"לית מינוף מנהלים

 

אני פסיכולוגית קלינית מומחית ומאמנת אישית וארגונית מוסמכת.

דוקטורנטית במחלקה לרפואת חירום באוניברסיטת בן גוריון. חוקרת את תחום החוסן האירגוני והמנהיגות.

בעבודתי עם מנהלים בכירים אני משלבת בין ראייה מעמיקה וסקרנית ויכולת לזהות דפוסי חשיבה והתנהלות, ובין יכולת להעצים את המנהל ולאתגר אותו לנוע לעבר אזור המימוש המקצועי, האישי והבינאישי שלו.

 

אני מוצאת את יעודי בהרחבת מעגל ההשפעה ובהנעת אנשים למנהיגות אישית, ארגונית וחברתית. אני רואה במנהלים אוכלוסיה עם כוחות ומשאבים אישיותיים אשר ביכולתה ליצור מקום בעל משמעות ועוצמה.

עד לפני כשנה כיהנתי כמנהלת שותפה ומרצה בתכנית לאימון אישי בגישת מדעי ההתנהגות ביחידה להשתלמויות באוניברסיטת תל אביב. סיימתי תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת בר אילן (בהצטיינות), והוכשרתי כמאמנת במסגרת CTI – המכון הבינלאומי להכשרת מאמנים, וכמאמנת מנהלים בארגונים על ידי חברת CoachMe.

 

הקמתי את מינוף מנהלים מתוך נסיון ואמונה בערך המוסף שיש לגישת ה- Coaching Psychology להציע לעולם הניהול, ומתוך היכרות אישית עם צוות מאמנים נפלא ומיומן.